• banner

O nas

Budowa hal i spawanie stali

Głównym profilem naszej działalności jest montaż i demontaż konstrukcji stalowych. Jesteśmy ekspertami w budowaniu obiektów użytkowych i przemysłowych, takich jak: pomieszczenia produkcyjne i hale magazynowe, garaże czy wiaty.


Jednak nie jest to koniec oferty firmy AGMET !

Działamy na terenie województwa mazowieckiego, a także całej Polski, oferując wyłącznie usługi najwyższej jakości. Sprawdź naszą ofertę! Przez wiele lat naszej działalności zbudowaliśmy wiele obiektów na terenie całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.


Konstrukcje stalowe – firma z Broku zaprasza do współpracy!

Wszystkie zlecenia realizujemy w zaawansowanej, nowoczesnej technologii, wykorzystując lekkie konstrukcje stalowe. Zaangażowanie naszych pracowników, dbałość o najmniejsze szczegóły i solidność to gwarancja, że nasze realizacje są wytrzymałe i w pełni bezpieczne dla użytkowników.

Nasza ekipa to wyłącznie wykwalifikowani inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem w branży i ogromną wiedzą techniczną. Wszystkie zlecenia realizujemy terminowo i rzetelnie, dostosowując się do oczekiwań i wymagań Klientów. Specjalistyczny sprzęt i sprawdzone materiały renomowanych producentów zapewniają wykonanie konstrukcji na najwyższym poziomie.

Z powodzeniem zajmujemy się również sprzedażą stali pozyskiwanej z wykonanych przez nas prac demontażowych. Nasze produkty możesz nabyć na Allegro.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do współpracy. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji o naszych usługach.

IMG (6)

 

Zapraszamy do współpracy!

 

 

Konstrukcje stalowe AGMET